• 20.09.2024 20:46

Збірна України здобула перемогу над “Емполі”

17 Тра 2022, 23:24 ,

“Синьо-жовті” перемогли в 2-му контрольному матчі поспіль.

Сьогодні відбувся 2-й товариський поєдинок збірної України в рамках травневої підготовки до матчу кваліфікації чемпіонату світу проти Шотландії. Суперником нашої національної команди знову став представник клубного футболу, середняк італійської Серії А – “Емполі”.

Як і в матчі проти “Борусії” Менхенґладбах, звитягу здобули “синьо-жовті”. Якщо до перерви гра була рівною і команди обмінялися забитими м’ячами Яремчука і Ла Мантії, то в 2-му таймі фортуна була на нашому боці – підопічні Олександар Петракова відзначилися двома забитими м’ячами.

Як наслідок, зусиллями Караваєва та Піхальонка, які й записали до свого активу точні удари, українці завершили цю зустріч на теренах Італії в якості переможців – 3:1.

“Емполі” – Збірна України – 1:3

Голи: Ла Мантія, 45 – Яремчук, 26; Караваєв, 46; Піхальонок, 53