• 04.05.2024 21:49

Збірна України здобула перемогу над “Борусією”

“Синьо-жовті” переможно завершили поєдинок на німецькій землі.

Ось і відбувся 1-й матч збірної України після початку повномасштабної війни на території нашої країни. Підопічні Олександра Петракова завітали на “Борусія Парк”, де зустрілися з “Борусією” Менхенґладбах у рамках товариського поєдинку.

Вже на 9-й хвилині рахунок в матчі відкрив Мудрик, який забив у своїй дебютній грі за національну команду. Втім, радість українців тривала недовго, оскільки за 5 хвилин Нос перехопив передачу Коноплі та відновив паритет.

Хай там як, цього разу фортуна усміхнулася саме нашій збірній. Своє слово під завісу гри сказав ще один дебютант “синьо-жовтих” Олександр Піхальонок, який влучно пробив лівою ногою і приніс своїй команді звитягу. Як наслідок, 2:1 – переможний старт українців їхньої підготовчкої кампанії до Шотландії.

“Борусія” М – Збірна України – 1:2

Голи: Нос, 14 – Мудрик, 9; Піхальонок, 82

0
Один коментар до “Збірна України здобула перемогу над “Борусією””
  1. Двояке враження,з одного боку приємно, що перемогли,з другого по грі не вразили- гра ветеранів!!!