• 14.05.2024 05:18

“Львів” обіграв “Олександрію”

16 Кві 2021, 19:07 ,

У матчі-відкритті 22-го туру Української прем’єр-ліги “Львів” здолав “Олександрію”

Підопічні Володимира Шарана непогано розпочали поєдинок, і саме вони забили 1-ми. На 30-ій хвилині Устименко ростріляв Ільющенкова. Втім, відповідь “Львова” була миттєвою, вже незабаром господарі не лише зрівняли рахунок, а й вийшли уперед. Спершу у воротах Білика розписався Ернест Антві, а згодом забив чи то Брікнер, чи то воротар “Олександрії” закинув м’яч собі за комірець.

По перерві, “Львів” не засів у глибоку оборону, а навпаки, спромігся ще на 1 гол. Після зразкового розіграшу атаки м’яч дійшов до Нича, який без проблем вразив ворота відіграного Білика. У підсумку, 3:1 – “синьо-золоті” здобули вкрай важливу перемогу, яка зміцнила їхні позиції у боротьбі за виживання.

“Львів” – “Олександрія” – 3:1

Голи: Антві, 39; Білик, автогол, 43; Нич, 55 – Устименко, 30

“Львів”: Ільющенков, Якимець, Махмутовіч, Романчук, Бусько, Грисьо (Семенів, 90+3), Антві, Брікнер (Сабіну, 81), Довгий, Алвару (Ренан, 81), Нич (Ременяк, 90+3)

“Олександрія”: Білик, Пашаєв (Стецьков, 57), Дубра, Бондаренко, Вантух (Мишенко, 74), Мірошніченко (Лучкевич, 46), Бабогло (Мельник, 46), Гречишкін, Дришлюк, Шастал (Новіков, 58), Устименко

Попередження: Антві, 61; Сабіну, 89 – Дубра, 74; Гречишкін, 65