• 04.05.2024 10:23

Неймовірний камбек “Реала” залишив Зінченка без фіналу ЛЧ

Мадридці зійдуться з ліверпульцями у поєдинку за трофей.

Відбувся матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів, у якому “Реал” приймав у Мадриді “Манчестер Сіті”. Зважаючи на перемогу англійців у 1-й зустрічі, цього разу вони цілком виправдано грали обережно, по рахунку.

Достатньо довго підопічні Карла Анчелоті не могли підібрати ключик до воріт Едерсона, а гол Мареза на 73-й хвилині, здавалося, узагалі позбавив їх будь-яких шансів на вихід до фіналу. Однак так лише здавалося. Те, що відбулося далі, складно пояснити без емоцій…

Під завісу зустрічі мадридці пішли на штум воріт суперника, внаслідок чого зусиллями Родріґу змогли не лише зрівняти рахунок, але й вийти уперед – бразилець своїм дублем за 2 хвилини перевів гру в додатковий час. А там господарі заробили право на пробиття пенальті, яким впевнено скористався Бензема – рахунок став 3:1.

Надалі “Манчестер Сіті”, у складі якого, до слова, зі 72-ї хвилини матчу грав українець Олександр Зінченко, намагався відігратися, але всі спроби були марними. Як наслідок, “Реал”, здійснивши неймовірний камбек, пробився до фіналу Ліги чемпіонів, де зійдеться з “Ліверпулем”. Таке собі повторення київської баталії…

“Реал” – “Манчестер Сіті” – 3:1 (додатковий час)

Голи: Родріґу, 90, 90+1; Бензема, 95, пен. – Марез, 73