• 19.05.2024 16:26

Ефектний камбек: “Ліверпуль” вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

3 Тра 2022, 23:59 ,

Підопічні Юрґена Клопа стали першими фіналістами головного єврокубка.

Після 1-го півфінального матчу між “Ліверпулем” та “Вільяреалом” (2:0) здавалося, що путівка до фіналу вже в руках англійців. Утім, команда Унаї Емері показала скептикам, що не збирається здаватися, створивши певну інтригу.

Вже на 3-й хвилині матчу-відповіді Діа розписався у воротах Алісона, а під завісу 1-го тайму Коклен подвоїв перевагу господарів. Як наслідок, команди пішли на перерву за рахунку 2:0 на користь “жовтої субмарини”, футболісти якої справді подарували своїм уболівальникам надію на вихід до фіналу.

Хай там як, у 2-му таймі “мерсисайдці” зібралися зі силами. Зусиллями Фабінью, Діаса та Мане гості зуміли забити тричі й, оформивши ефектний камбек, пробитися до фіналу – 3:2 у матчі й 5:2 за сумою двох поєдинків.

“Вільяреал” – “Ліверпуль” – 2:3

Голи: Діа, 3; Коклен, 41 – Фабінью, 62; Діас, 67; Мане, 74