• 18.05.2024 08:12

“Ліверпуль” впорався з “Вільяреалом”

28 Кві 2022, 0:25 ,

Англійський колектив здобув звитягу в рідних стінах.

“Ліверпуль” приймав “Вільяреал” у рамках 1-го півфінального матчу Ліги чемпіонів. Зустріч на “Енфілді” прогнозовано завершилася впевненою перемогою англійців із рахунком 2:0.

Щодо забитих м’ячів, то вперше “круглий” побував у воротах вже по перерві. На 53-й хвилині Еступіньян припустився помилки і зрізав м’яч у власні ворота, а вже за 2 хвилини перевагу господарів подвоїв Мане.

Як наслідок, перемога “Ліверпуля”, яка значно наблизила команду Юрґена Клопа до фіналу головного єврокубкового турніру.

Ліверпуль” “Вільяреал” – 2:0

Голи: Еступіньян, 53, автогол; Мане, 55.

Ліверпуль”: Алісон, ван Дейк, Конате, Робертсон, Александр-Арнольд (Ґомес, 81), Фабінью, Тьяґо Алькантара, Гендерсон (Кейта, 72), Діас (Оріґі, 81), Мане (Діоґу Жота, 73), Салах

Вільяреал”: Рульї, Альбіоль, Пау Торрес, Фойт, Еступіньян (Ор’є, 72), Парехо (Тріґерос, 72), Капу, Ло Чельсо, Коклен (Педраса, 57), Чуквуезе (Діа, 72), Ґруневелд (Пако Алькасер, 86)

Попередження: Ван Дейк, 32 – Еступіньян, 47, Ло Чельсо, 62.