• 04.05.2024 15:45

Зінченко – за крок до фіналу Ліги чемпіонів

Команда українського футболіста здобула перемогу в рідних стінах.

Відбувся 1-й півфінальний матч Ліги чемпіонів, у якому “Манчестер Сіті” у рідних стінах приймав “Реал”. Український захисник “містян” Олександр Зінченко, несподівано для багатьох, розпочав гру із перших хвилин.

Загалом, у цьому поєдинку вболівальники побачили видовищну гру і 7 забитих м’ячів. Зустріч завершилася з рахунком 4:3 на користь команди Зінченка, тож від фіналу Ліги чемпіонів підопічних Ґвардіоли відділяє всього один крок.

Щодо самого Олександра, то він провів достатньо неоднозначний матч. У 1-му таймі він провинився, не втримавши нападника мадридців Каріма Бензема, коли той забивав свій гол. Втім, по перерві Сашко реабілітувався і взяв участь у гольовій атаці, допомігши забити Бернарду Сілві переможний м’яч.

“Манчестер Сіті”– “Реал” – 4:3

Голи: Де Брюйне, 2, Жезуш, 11, Фоден, 53, Бернарду Сілва, 74 – Бензема, 33, 82 (пен), Вінісіуш Жуніор, 55.

Манчестер Сіті”: Едерсон, Рубен Діаш, Стоунс (Фернандінью, 36), Зінченко, Ляпорт, Ернандес, Де Брюйне, Бернарду Сілва, Габріел Жезуш (Стерлінґ, 83), Марез, Фоден.

Реал”: Куртуа, Карвахаль, Едер Мілітау, Алаба (Начо, 46), Менді, Крос, Модріч (Себальос, 79), Вальверде, Бензема, Вінісіуш Жуніор (Асенсіо, 88), Родріґу (Камавінґа, 70).

Попередження: Фернандінью, 81 – Начо, 90+3.