• 15.05.2024 23:49

Парижани вибивають чемпіонів

“ПСЖ” поступилось “Баварії” (0:1), однак пройшло до півфіналу завдяки голам на виїзді

Французький колектив неочікувано активно провів 1-ий тайм, домінуючи на власному полі, але в завершальній стадії підводила реалізація. “Баварія” же зуміла використати 1 з небагаточислених моментів, головою забив Шупо-Мотін.

По перерві мюнхенці заграли гостріше, але й “ПСЖ” не відсиджувалось в обороні, втікаючи в швидкі контрвипади. Зрештою, жодний колектив не спромігся на гол і фінальний свисток ознаменував прохід парижан – 3:3 за сумою 2-ох матчів, але виїзний гол “ПСЖ” зробив їх переможцем.

“ПСЖ” – “Баварія” – 0:1

Голи: Шупо-Мотін, 40

“ПСЖ”: Навас, Діало (Бакер, 58), Кімпембе, Данілу Перейра, Даґба, Ґує, Паредес, Дракслер (Кін, 73), Ді Марія (Ерера, 88), Неймар, Мбапе

“Баварія”: Ноєр, Девіс (Мусіала, 71), Ернандес, Боатенґ, Павар, Алаба, Кіміх, Коман, Мюлер, Сане, Шупо-Мотін (Хаві Мартінес, 85)

Попередження: Даґба, 55; Ерера, 90 – Алаба, 52; Мюлер, 68