• 30.04.2024 04:56

Черговий майстер-клас від гранда

У 5-му турі групового раунду жіночої Ліги чемпіонів-2021/2022 харківський «Житлобуд-1» на власному полі поступився французькому «ПСЖ» з розгромним рахунком.

Як відомо, у попередніх турах харків’янки програли вдома «Реалу» (0:1) та на виїзді «ПСЖ» (0:5), а потім зіграли на своєму полі внічию (0:0) з «Брейдабліком» і перемогли його на чужому (2:0).

«Житлобуд-1» (Україна) – «ПСЖ» (Франція) – 0:6

Голи: Вітема, 15; Багман, 21, 40; Балтімор, 37; Фазер, 44; Ілестедт, 54

«Житлобуд-1»: Яман, Алексанян (Купяк, 79), Апанащенко, , А.Вороніна, Шматко, Басанська, Шевчук, Садикоґлу (Спасоєвіч, 47), Петрик, Г.Вороніна, Овдійчук

«ПСЖ»: Фоль, Лоуренс, Дудек (Каскаріно, 58), Ілестедт, Ле Ґії, Балтімор (Юртр, 58), Фольке, Фазер, Ільдгусей, Вітема (Бенера, 76), Багман (Санґаре, 58)

Попередження: Басанська, 66; Петрик, 90+4 – Каскаріно, 68; Фольке, 77

Вилучення: Каскаріно, 80

Нав’язати рівну боротьбу французським опоненткам українкам не вдалося і у домашньому поєдинку. Більшість питань у матчі гості вирішили ще в 1-му таймі, коли у воротах нашої команди побувало 5 «сухих» м’ячів – результативних ударів завдали Багман (двічі), Вітема, Балтімор і Фазер. Після перерви «Житлобуд-1» значно краще зіграв в обороні, пропустивши від «ПСЖ» 1 м’яч, який на рахунку Ілестедт, та попереду футболістки команди-господаря знову зіграли не найкращим чином, так і не змігши жодного разу відзначитися у воротах суперниць.