“Колос” на останній хвилині врятувався від поразки “Минаю”

24 Лис 2021, 17:23 ,

Закарпатська команда перемогла завдяки єдиному голу з 11-метрової позначки.

Закарпатський “Минай” приймав ковалівський “Колос” у рамках перенесеного 3-го туру УПЛ.

Відкрив рахунок у маті “Минай” у 2-му таймію На 50-ій хвилині Книш реалізував 11-метровий удар.

Матч був принциповий для нападника закарпатців Євгена Селезньова, оскільки він грав проти свого колишнього клубу. Нагадаємо, що в січні цього року “Колос” розірвав угоду з 37-річним форвардом. У підсумку, Селезньов не забив, натомість вдалось відзначитись у ворота колишнього клубу нападнику “Колоса” Анатолію Нурієву. Екс-гравець “Минаю” забив на 6-ій компенсованій хвилині поєдинку, вирвавши для ковалівців нічию.

1:1 – “Минай” із 10-ма очками 14-й, а “Колос” залишається на 10-му місці, маючи 15 залікових балів.

5
2 коментар до ““Колос” на останній хвилині врятувався від поразки “Минаю””
  1. Прогнозований результат,для обог команд сприятливий,добре,що недофутболіст не забив,браво!!!