• 16.06.2024 14:56

“Колос” мінімально переміг у Чернігові

21 Лис 2021, 22:20 ,

Ковалівський колектив перервав 5-матчеву серію поразок.

Заключний матч недільного ігрового дня УПЛ виявився достатньо бойовим та непоступливим. Із деякою перевагою зі старту поєдинку домінувала “Десна”, однак вилучення Селіна, яке сталося на 53-й хвилині, все змінило.

Гості з Ковалівки змогли скористатися чисельною перевагою і все-таки вирвали звитягу. Єдиний і водночас переможний м’яч на 67-й хвилині забив Січинава, який відзначився з передачі Чорноморця. У підсумку, 1:0 – непроста вікторія “Колоса” над чернігівською “Десною”.