• 01.07.2024 18:39

Малиновський забив у ворота “Спеції”

Український хавбек долучився до розгромної перемоги своєї команди.

Півзахисник “Аталанти” Руслан Малиновський відзначився черговим забитим м’ячем у рамках Серії А, вразивши ворота “Спеції”. Український хавбек з’явився на полі на 60-й хвилині, а вже під завісу зустрічі завдав точного удару з лінії штрафного майданчика.

Забитий м’яч Руслана став 5-м для берґамасків у цьому поєдинку, тож його колектив без особливих проблем здобув впевнену звитягу. Як наслідок, 5:2 – в українському дербі між “Аталантою” Малиновського та “Спецією” Коваленка сильнішими виявилися госопдарі.