• 30.04.2024 08:44

Перша звитяга у групі Ліги чемпіонів

У 4-му турі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів-2021/2022 з футболу харківський «Житлобуд-1» на виїзді переміг ісландський «Брейдаблік».

У попередніх турах харків’янки поступилися «Реалу» (0:1) та ПСЖ (0:5) і зіграли внічию з «Брейдабліком» (0:0).

У виїзному поєдинку знову таки з «Брейдабліком» харків’янки записали до свого активу перші забиті м’ячі та першу перемогу.

На 42-й хвилині матчу Юлія Шевчук замкнула чудову передачу Ольги Овдійчук на дальню штангу, а на 74-й хвилині вже сама Овдійчук відзначилася просто неймовірним голом. Метрів із 30-ти вона закинула м’яч «за комір» воротарю ісландської команди і подвоїла перевагу українок.

У результаті 2:0 — перемога «Житлобуду-1», яка залишає харків’янкам надію на вихід до наступного етапу змагань.