• 20.09.2024 07:32

Україна виграла найважливіший матч року

17 Лис 2021, 0:36

Наша національна команда здобула перемогу на теренах Боснії.

Матч між збірними Боснії і Герцеговини та України, який охрестили для нашої збірної матчем року, на щастя, завершився на користь команди Олександра Петракова. Наші співвітчизники без проблем здолали боснійців, забивши 2 м’ячі.

Після безгольового 1-го тайму по перерві головна команда країни активізувалася. Зважаючи на це, спершу нас вивів уперед Зінченко, а вже згодом масну крапку в матчі поставив джокер Довбик. Як наслідок, 2:0 – впевнена перемога збірної України.