• 17.05.2024 06:53

“Карпати” на виїзді знищили “Рубікон”

“Зелено-білі” здобули чергову перемогу в другій лізі.

Львівські “Карпати” здобули ще одну звитягу в рамках групи А другої ліги України – цього разу від них постраждав “Рубікон”. Попри це, київська команда достатньо довго трималася під натиском гостей з Галичини.

Підопічні Андрія Тлумака не могли відзначитися до 51-ї хвилини, допоки рахунок в зустрічі не відкрив Галенков. А вже далі їх було не зупинити – 2 влучні удару на свій рахунок записав Кожанов, а ще по голу забили Повалій і Чачуа. Як наслідок, 4:0 – впевнена перемога команди зі Львова.

“Рубікон” – “Карпати” Львів – 0:5

Голи: Галенков, 51; Кожанов, 55, 59; Повалій, 58; Чачуа, 89