• 18.05.2024 07:05

“Рух” здолав “Минай” у бою аутсайдерів

11 Кві 2021, 18:48 ,

Голи Андрія Кухарука та Данила Кондракова принесли перемогу “Руху” над “Минаєм” — 2:0.

У 1-му таймі територіальною перевагою володіли футболісти “Руху”, однак організувати щось по-справжньому небезпечне господарям не вдавалося. За винятком декількох напівмоментів гостроти біля воріт “Миная” бракувало. Натомість закарпатці зіграли винятково від оборони та цей план виконували справно.

На початку 2-го тайму гості дещо активізувалися, проте все закінчилося лише декількома ударами Шиндера. А далі знову за справу взявся “Рух”. Спочатку чудова триходівка Кухарук-Гагун-Кондраков лише дивом не закінчилася взяттям воріт.

Ала все вирішив постріл із-за меж карної зони від Кухарука — м’яч за неймовірною траєкторією залетів за спину воротарю Поповичу під поперечку — 1:0. Відразу ж після цього на подачу з кутового відгукнувся захисник львів’ян Стаменковіч, однак у ворота не влучив.

А крапку в зустрічі поставив Кондраков із пенальті. 11-метровий арбітриня Катерина Монзуль призначила після порушення правил “минайця” Саківа на “рухівцю” Бойчуку.

«Рух» – «Минай» – 2:0

Голи: Кухарук, 66; Кондраков, 83

«Рух»: Бандура, Стаменковіч, Білий, Гагун, Мисик, Федорчук, Кухарук (Карасюк, 87), Мартинюк, Бойчук, Борячук (Климчук, 46), Кондраков (Притула, 90+2)

«Минай»: Попович, Саків, Лопирьонок (Баґайоко, 23), Матіч, Маємбе, Петрусенко, Кожанов (Мілевський, 78), Ткачук, Пиняшко (Ахмедзаде, 62), Нурієв, Шиндер (Уґочукву, 78)

Попередження: Федорчук, 38; Кондраков, 56 – Шиндер, 41; Баґайоко, 61; Мілевський, 90+2

Вилучення: Баґайоко, 90+3 (друге попередження)