• 14.05.2024 09:44

Важка перемога “ворсклян”

11 Кві 2021, 16:08 ,

Полтавська “Ворскла” переграла “Львів” у домашніх стінах

Доволі несподівано активніше гру розпочали гості, яких багато хто списав ще до старту матчу. На 15-ій хвилині львів’яни отримали право на пенальті, Якубу зіграв не за правилами проти Грися. Однак, Алвару пробив з позначки не надто вдало і Різник рвятував свою команду.

По перерві гра дещо змінилась, вже на старті 2-ої половини “Ворскла” відзначилась двічі. Спершу Кане, а потім Кулач пробили Ільющенкова і добули подвійну перевагу для господарів. На 72-ій хвилині інтригу в гру повернув Довгий, який скористався помилкою на виході Різника і забив головою. У підсумку, “ворскляни”, втримавши переможний результат, виграли 2:1.

“Ворскла” – “Львів” – 2:1

Голи: Кане, 47; Кулач, 50 – Довгий, 72

Нереалізований пенальті: Алвару, 15 (воротар)

“Ворскла”: Різник, Якубу (Сапай, 90+3), Яворський, Чеснаков, Пердута, Скляр, Тіль, Кане (Челядін, 82), Луїзао (Альюн, 46), Степанюк, Кулач (Кравчук, 90+4)

“Львів”: Ільющенков, Якимець, Бусько (Лобай, 82), Махмутовіч, Романчук, Грисьо (Сабіну, 82), Семенів (Ременяк, 67), Брікнер (Довгий, 61), Чир’як, Алвару (Ренан, 61), Нич

Попередження: Якубу, 14; Кане, 32; Скляр, 90 – Махмутовіч, 8; Чир’як, 27; Грисьо, 28

0
Один коментар до “Важка перемога “ворсклян””
  1. Львів міг здобути нічию.Пеналь запороли явно по піжонськи.СКА Карпати вміли пеналі розігрувати.