• 17.05.2024 02:30

НБА. Перша перемога Михайлюка, Лень та компанія знову програли

23 Жов 2021, 10:08

Результати ігрового дня НБА.

Перша перемога в сезоні НБА для “Торонто” нашого Святослава Михайлюка не забарилася. Український баскетболіст допоміг своїй команді здобути розгромну звитягу над “Бостоном”: за 14 хвилин на паркеті наш земляк набрав 8 очок, здійснив 3 підбирання і виконав 1 передачу. Як наслідок, 115:83 – впевнена звитяга гостей.

Так само зумів набрати 8 очок ще один українець – представник “Сакраменто” Олексій Лень. Окрім балів до свого активу, за 23 хвилини в матчі проти “Юти” він здійснив 4 підбирання, але цього виявилося замало – його колектив зазнав поразки з рахунком 110:101.

5
15 коментар до “НБА. Перша перемога Михайлюка, Лень та компанія знову програли”
  1. В Бостоні Динозаври Торонто розгромили Кельтів із різницею у 32 очки . Наш Свят здобув 8 пунктів .

1
    1. Столичні Чарівники і Індіанські Рисаки влаштували суперрезультативні перегони : 269 очок за матч ! Ото супершоу !