• 05.05.2024 22:49

Львівська звитяга збірної України

Жіноча збірна України з футзалу з перемоги розпочала виступ в основному раунді кваліфікаційного циклу чемпіонату Європи 2022-го року.

Сьогодні у Львові, на «Боско-Арені», жіноча збірна України, яка є господарем відбірного міні-турніру, зустрічалася з командою Чехії.

Українки відмінно провели перший тайм, спрямувавши у ворота суперника два м’ячі. Дубль на свій рахунок записала Анна Шульга. Після перерви точилася запекла боротьба, українки забили тричі, а їхні суперниці — чотири рази. Відзначимо дубль у виконанні Анни Сидоренко. У результаті — 5:4 на користь синьо-жовтих.

Завтра жіноча збірна України з футзалу зіграє з командою Бельгії.

Фото Павла Кубанова

Євро-2022 з футзалу. Основний раунд відбору. Група 3

Чехія – Україна – 4:5 (0:2)

Голи: Скалова (25, 25), Штурмова (30), Сокесса (40) — Шульга (9, 18), Гриценко (24), Сидоренко (28, 37).

Чехія: Панушкова – Бубелова, Скалова, Гонкова, Пльхакова, Штурмова, Одегналова, Шпичкова, Фольпрехтова, Новотна, Сокесса, Коплікова.

Україна: Сагайдачна – Кіслова, Шульга, Гриценко, Кислицька, Форсюк, Кліпаченко, Кирильчук, Воловенко, Сидоренко, Бурлаченко, Рубан.

Попередження: Гонкова (29) — Форсюк (30).

В іншому поєдинку в нашій групі 3 збірна Фінляндії впевнено перемогла Бельгію – 3:0.