• 04.05.2024 06:47

“Ужгород” сенсаційно переміг “Альянс”

17 Жов 2021, 17:29 ,

Аутсайдер першої ліги здолав одного з лідерів чемпіонату.

Головна сенсація 14-го туру першої ліги! Ужгородці на чужому полі перемогли “Альянс” з Липової Долини.

Відкрили рахунок гості на 14-ій хвилини з 11-метрового, який реалізував Ряшко. На 27-ій Хомченко подвоїв перевагу “Ужгорода”. Через хвилину вражений “Альянс” зумів скоротити відставання завдяки пенальті.

На початку 2-ої половини гри “Ужгород” забив втретє. Знову пенальті і знову його реалізував Ряшко. Наприкінці гри “Альянс” забив 2-й, але не зміг бодай зрівняти рахунок.

2:3 – “Ужгород” здобуває 2-гу перемогу цього сезону. Тепер підопічні Богдана Блавацького мають однакову кількість очок із “Агробізнесом” – в обидвох команд по 9 залікових пунктів.