• 10.05.2024 11:41

Франція – переможець Ліги націй

10 Жов 2021, 23:40

Підопічні Дідьє Дешама здобули ефектну вольову звитягу над іспанцями.

Після безгольового 1-го тайму, по перерві обидві команди змогли потішити вболівальників забитими м’ячами. Спершу чудову заявку на перемогу в цьому фіналі зробили іспанці, коли на 64-й хвилині зустрічі свою команду вивів уперед Оярсабаль.

Проте, радість номінальних господарів тривала недовго. Вже за 2 хвилини Бензема отримав м’яч на підступах до штрафного майданчика і пробив прямо у дев’ятку – кіпер виявився безсилим. А коли вже здавалося, що гра плавно йде до додаткового часу, футболісти збірної Франції створили ще один чудовий момент, який успішно реалізував Мбапе.

Як наслідок, гол зіркового нападника став у матчі заключним і приніс чинним чемпіонам світу перемогу в Лізі націй – 2:1 на користь збірної Франції.

Іспанія – Франція – 1:2

Голи: Оярсабаль, 64 – Бензема, 66; Мбапе, 80