• 30.04.2024 10:40

Пропустили мало, не забили взагалі

Харківський «Житлобуд-1» стартував у дебютному груповому раунді жіночої Ліги чемпіонів. 1-им суперникому боротьбі за вихід у чвертьфінал представника України став іспанський «Реал». Результат поєдинку – мінімальна поразка підопічних Валентини Котик на своєму полі.

«Житлобуд-1» (Україна) – «Реал» (Іспанія) – 0:1

Гол: Наваро, 34

«Житлобуд-1»: Яман, Алексанян, Апанащенко, Шматко, А.Вороніна (Басанська, 65), Петрик, Хаванська, Шевчук, Бойченко, Садикоглу (Г.Вороніна, 86), Овдійчук

«Реал»: Міса, Луна, Андрес, Петер, Родрігес, Флорентіно, Сорноса, Дель Кастільо (Мелер, 84), Гарсія (Коредера, 88), Наваро, Кармона (Роблес, 75)

Попередження: Сорноса, 21; Мелер, 85; Родріґес, 87

Арбітр: Ш.Шукрула (Нідерланди); Харків. ОСК «Металіст»

1-ий тайм на ОСК «Металіст» пройшов за переваги гостей, хоча й українки завдали кілька невлучних ударів. На 34-ій хвилині Наваро після подачі з правого флангу зуміла проштовхнути м’яч у ворота й відкрити рахунок. Наприкінці тайму хороший момент біля воріт господарок не використала Дель Кастільо.

У 2-ій половині матчу ситуація майже не змінилася. «Житлобуду-1» було важко дістатися до чужих воріт, тоді як іспанки мали ще 1 гольовий шанс, який не використала Наваро. А наприкінці зустрічі голкіпера «Житлобуду-1» Яман врятувала харків’янок після удару Мелер.

У підсумку «Житлобуд-1» поступився з рахунком 0:1 на старті групового етапу і наразі перебуває на 3-му місці у турнірній таблиці групи B.

«Брейдаблік» (Ісландія) – «ПСЖ» (Франція) – 0:2

Голи: Геліфі, 17; Ґейоро, 89

Наступні матчі: 13-го жовтня, середа – «ПСЖ» – «Житлобуд-1», «Реал» – «Брейдаблік»

Група А: «Сервет» (Швейцарія) – «Ювентус» (Італія) – 0:3 (Карузо, 36; Гуртіґ, 65; Черноя, 71), «Челсі» (Англія) – «Вольфсбурґ» (Німеччина) – 3:3 (Кер, 12; Інґленд, 51; Гардер, 90+2 – Васмут, 18, 48; Рорд, 34)

Група С: «Барселона» (Іспанія) – «Арсенал» (Англія) – 4:1 (Маріона, 31; Алексія, 42; Ошоала, 47; Мартенс, 84 – Монум, 74), «Гофенгайм» (Німеччина) – «Кеґе» (Данія) – 5:0 (Нашенвенґ, 18; Біла, 47; Бюлер, 61; Де Кеньї, 63, 90+2)

Група D: «Гекен» (Швеція) – «Ліон» (Франція) – 0:3 (Маляр, 10; Макаріо, 48; Ларсен, 53, автогол), «Бенфіка» (Португалія) – «Баварія» (Німеччина) – 0:0

В 1/4-ту фіналу виходять по 2 найкращі команди з кожної групи.