• 13.06.2024 14:47

“Десна” програла ще одному “Металісту”

26 Вер 2021, 21:23

Чернігівська команда 2-й матч поспіль поступилася команді з Харкова.

Посеред тижня підопічні Олександра Рябоконя в рамках поєдинку Кубка України поступилися на виїзді “Металісту”. А вже за декілька днів така ж невдача спіткала чернігівців у матчі ще з одною харківською командою – “Металістом 1925”.

На 1-й хвилині зустрічі гості змогли відкрити рахунок – точним ударом відзначився Марлісон. Втім, радість харків’ян тривала недовго, адже вже за кілька хвилин Тотовицький відновив паритет, забивши з передачі Волошина.

Надалі обидві команди мали непогані моменти, однак фортуна більше усміхнулася гравцям у чорній формі. На 49-й хвилині Кравченко успішно реалізував свій момент, завдяки чому вивів команду уперед. Як наслідок, цей забитий м’яч став заключним в матчі, тож “Металіст 1925” здобув у Чернігові перемогу – 2:1.