• 15.05.2024 15:08

“Динамо” вирвало перемогу над “Олександрією”

18 Вер 2021, 21:36 ,

Київська команда змогла дотиснути колектив з Олександрії.

Цього сезону футболісти “Олександрії” вже встигли відібрати очки в “Шахтаря” (2:1), однак цим вони обмежуватися не збиралися. Тепер підопічні Юрія Гури були близькі до того, аби стати на заваді ще одному українському гранду, однак вони все-таки пропустили на останніх хвилинах.

Долю матчу вирішив 11-метровий удар, що кияни заробили аж на 98-й хвилині. До м’яча підійшов Циганков і, впевнено перегравши Білика, вивів свою команду вперед. У підсумку, 1:0 – команда Мірчі Луческу все-таки дотиснула гостей з Олександрії, які після вилучення у компенсований час Кирюханцева догравали в меншості, та вирвала важливу перемогу.

Статистику матчу дивіться тут.

5
3 коментар до ““Динамо” вирвало перемогу над “Олександрією””
  1. Арбітр додав 5 хвилин , а грали 12 : затримки , пеналь , червона , лежанки …

0
  2. Пенальті був на 90+4 хвилині, просто арбітр дивився ВАР і це все затягнулася до 90+8 хвилини