• 21.09.2024 10:48

У “карпатівському дербі” сильніші львів’яни

Львівська команда на залишила й мокрого місця від галицької.

Підопічні Андрія Тлумака вчергове продемонстрували, що не надовго збираються затримуватися в другій лізі. Цього разу вони розгромили “Карпати” із Галича, зумівши забити 4 голи.

Ще до перерви м’яч тричі побував у воротах галичан – точними ударами відзначилися Ткачук, Гуменюк і Вичижанін, який забив у власні ворота. А вже в 2-му таймі той таки Гуменюк записав до свого активу дубль, поставивши в матчі масну крапку. Як наслідок, 4:0 – впевнена перемога львівських “Карпат”.