• 05.05.2024 02:31

До півфіналів не дійшли

Чоловіча та жіноча збірні України завершили виступи на етапі 1/4-ої фіналу чемпіонату Європи з баскетболу 3х3, що пройшов у Парижі. У підсумку, українські баскетболісти фінішували 8-ми, а баскетболістки – 7-ми.

Найрезультативнішим у чоловічої збірної України став Ігор Чумаков, який набрав 16 очок і став за результативністю 16-им. У жіночої збірної найрезультативнішою стала Ганна Рульова – 19 очок і 9-те місце в загальному заліку.

Гравчиня жіночої збірної України Ганна Ольховик посіла 2-ге місце в конкурсі результативності. Вона набрала 13 очок за відведений час. У переможця нідерландця Арвін Слагтера – 15 балів. У конкурсі данкерів українець Вадим «Miller» Піддубченко став 2-им після поляка Петра Грабовскі.