• 28.04.2024 10:59

Одна перемога – сьоме місце

Здобувши перемогу тільки у заключному матчі – за 7-ме місце – збірна України з пляжного футболу фінішувала передостанньою у суперфіналі євроліги-2021, що проходив у португальському Фіґейра-да-Фоші.

Пляжний футбол. Суперфінал євроліги

Група 2

Україна – Португалія – 5:7

Голи: Войтенко, 16; Корнійчук, 20; Щериця, 20, з пен., 34; Пашко, 23 – Джордан, 1, 16, з пен., 36; Мартінс, 15, 24, 27; Сантуш, 22

Україна: Гладченко, Неруш, І.Борсук, А.Борсук, Зборовський, Войтенко, Корнійчук, Щериця, Пашко, Заворотний, Медвідь, Войток

Вилучення: Гладченко, 9; Щериця, 36

Підопічні Миколи Костенка зустрічалися з командою, що посідає друге місце у світовому рейтингу, збірною Португалії. 1-ий період у матчі залишився за господарями змагань, які вийшли вперед зусиллями Джордана.

Друга 12-хвилинка вийшла напрочуд результативною. У ній українці та португальці забили один одному по чотири м’ячі, і перед останнім періодом підопічні Маріо Нарсізо були попереду – 5:4. У третьому періоді команди спочатку обмінялися голами, а на останніх секундах португальці поставили крапку – 7:5 на їхню користь.

Італія – Швейцарія – 7:3

Італія Україна 5:3

Голи: Зурло, 5, 16; Войтенко, 13, автогол; Ґорі, 19, 25 – Зборовський, 11, 30; Войтенко, 35

У першому періоді синьо-жовті зіграли із суперником на рівних. На гол Еммануеле Зурло відповів забитим м’ячем Олег Зборовський.

Вирішила долю зустрічі друга дванадцятихвилинка. Спочатку Дмитро Войтенко головою зрізав м’яч у власні ворота, а потім Зурло та Горі довели рахунок до 4:1.

Третій період став найкращим для нашої команди, але врятувати зустріч їй не вдалося. Два голи у виконанні Зборовського та Войтенка та м’яч Горі підбили підсумок протистояння – 5:3 на користь італійців.

Португалія – Швейцарія – 3:2

Швейцарія – Україна – 7:6

Голи: Станковіч, 1, 14, 35; Щериця, 1, автогол; Борер, 14, 24; Годель, 32 – Зборовський, 2, 13; А.Борсук, 8; І.Борсук, 30; Щериця, 33; Войтенко, 36

Вилучення: Пашко, 1; Зборовський, 24

Початок поєдинку був приголомшливим для «синьо-жовтих». На 1-ій хвилині Станкович відкрив рахунок, потім автоголом відзначився Юрій Щериця, та ще й отримав червону картку Андрій Пашко. Однак українці не знітилися й до кінця першого періоду відігралися зусиллями Олега Зборовського та Андрія Борсука.

У другій 12-хвилинці швейцарці були явно кращими. Голи Станковича та Борера (дубль) наша команда не компенсувала забитим м’ячем Олега Зборовського.

У третьому періоді на два м’ячі суперника синьо-жовті відповіли трьома, але цього виявилося недостатньо, щоб врятувати поєдинок. Фінальний свисток зафіксував результат матчу – 7:6 на користь Швейцарії.

У підсумку підопічні Миколи Костенка посіли 4-те місце у групі 2, що дозволило боротися у плей-оф тільки за 7-ме місце зі збірною Польщі.

Португалія – Італія – 6:3

Підсумкове становище: 1. Португалія – 9, 2. Італія – 6, 3. Швейцарія – 3, 4. Україна – 0

Група 1

Іспанія – Білорусь – 0:4; Польща – РФС – 2:7; Іспанія – Польща – 5:2; РФС – Білорусь – 5:5, за пен. – 2:4; Білорусь – Польща – 3:1; РФС – Іспанія – 5:6

Матч за 7-ме місце

Польща Україна 3:7

Голи: Баран, 1, 30; Бістула, 33 – А.Борсук, 11; І.Борсук, 16; Войтенко, 23; Щериця, 23, 26; Войток, 25, 36

«Синьо-жовті» відповідально підійшли до заключного поєдинку турнір й довели свою перевагу, забивши у ворота суперника 7 м’ячів, на які поляки відповіли лише 3-ма. При цьому Щериця та Войток записали на свої рахунки по дублю. Отже, 7:3 – збірна України фінішує передостанньою.