• 20.05.2024 22:51

Роналду оформив дубль в дебютному матчі за “МЮ”

Зірковий форвард відзначився голом у 1-му матчі після повернення.

Нападник “Манчестер Юнайтед” Кріштіану Роналду вдруге дебютував за англійську команду, цілком прогнозовано з’явившись в матчі з “Ньюкаслом” у стартовому складі “червоних дияволів”.

Своє повернення на Туманний Альбіон 36-річний футболіст відзначив забитим м’ячем. Під завісу першої 45-хвилинки португалець вдало зіграв на добиванні і відкрив рахунок. А вже по перерві Кріштіану успішно скористався виходом віч-на-віч, пробивши поміж ніг кіперу.

Як наслідок, “манкуніанці” розгромили в рідних стінах “Ньюкасл” з рахунком 4:1 – окрім Роналду точними ударами відзначилися Фернандеш та Лінґард. Кращого повернення на “Олд Трафорд” для “сімки” манчестерців годі й вигадати…