• 10.05.2024 13:21

“Карпати” у драматичному матчі програли “Волині”

31 Сер 2021, 21:32 ,

“Зелено-білі” припинили свою боротьбу за національний трофей.

1-ий м’яч в зустрічі було забито на 56-ій хвилині – у воротах “Карпат” розписався Сасовський. Коли до фінального свистка залишалися лічені хвилини, підопічні Андрія Тлумака заробили право на пробиття пенальті, яке успішно реалізував Кожанов. Відтак, львів’яни врятувалися і гра перейшла у овертайм.

Хай там як, вже на старті додаткового часу гості з Луцька вдруге вийшли вперед: Ляшенко втік у контратаку і, накрутивши кількох захисників, виконав чудовий обвідний удар. А вже згодом Кузнєчіков завдав потужного удару в дев’ятку зі штрафного, тож рахунок став 3:1 на користь волинян.

Доволі швидко “Карпати” повернули інтригу в гру. Приймак виконав навісну передачу до штрафного майданчика, де на дальній стійці без опіки опинився Галенков – той точним ударом в дальній кут скоротив відставання. Надалі “зелено-білі” намагалися, але не змогли зрівняти рахунок, тому вибули з кубка України. У підсумку, 3:2 – “Волинь” крокує далі.