• 19.05.2024 14:33

“Шахтар” феєрично пробився до Ліги Чемпіонів

26 Сер 2021, 0:46 ,

Донецька команда здійснила камбек та залишила за бортом турніру “Монако”.

“Шахтар” все-таки пробився до групового етапу Ліги Чемпіонів, хоча по ходу матчу зіткнувся з неабиякими труднощами. Ще до перерви Бе Єдер двічі вразив ворота донеччан та ще безліч моменітв не реалізував. Відтак, команди пішли на перерву за подвійної переваги “Монако”.

Втім, по перерві на полі з’явився зовсім інший “Шахтар”. Українська команда заграла значно активніше в атаці і невдовзі це принесло результат. На 74-ій хвилині Марлос вдало замкнув передачу Алана Патріка, тож гра перейшла у екстратайм.

Під час додаткового часу обидві команди грали обережно та практично без моментів. Проте, “гірники” отримали одну чудову нагоду і сповна нею скористалися: на 114-ій хвилині Мудрик розігнав контратаку та виконав прострільну передачу, але м’яч влучив у ногу Аґілара, після чого зрадницьки залетів у ворота. Як наслідок, цей гол став переможним і вивів “Шахтар” до групового етапу – 2:2 і 3:2 за підсумками 2-ох матчів.

“Шахтар” – “Монако” – 2:2 (1-й матч – 1:0)

Голи: Марлуш, 74; Аґілар, 114, автогол – Бен Єдер, 18, 39

Шахтар”: П’ятов, Додо, Вітао (Кривцов, 101), Марлон, Матвієнко (Ісмаїлі, 46), Майкон, Маркос Антоніо (Степаненко, 86), Тете (Марлос, 66), Алан Патрік, Соломон (Мудрик, 83), Траоре (Фернандо, 101)

“Монако”: Нюбель, Сідібе (Аґілар, 98), Маріпан, Бадьяшіль, Кайо Енріке (Якобс, 117), Чуамені (Дізазі, 117), Фофана, Желсон Мартінш (Жеан Лукаш, 71), Фоланд, Головін (Діоп, 77), Бен Єдер (Ізідор, 77)