• 21.09.2024 10:48

Гольова феєрія в Маріуполі

22 Сер 2021, 18:52 ,

“Зоря” здобула перемогу над “Маріуполем” у результативному матчі.

Здавалося, що ще до перерви підопічні Віктора Скрипника остаточно вбили всю інтригу, адже м’яч тричі побував у воротах господарів – забили Назарина, Шахаб та Гладкий. Відтак, команди пішли на перерву за потрійної переваги “Зорі”, але маріупольці віддавати перемогу так просто не збиралися.

Вже на старті 2-го тайму команди обмінялися голами – на гол Кулакова відповів своїм взяттям воріт Шахаб. А ось під завісу зустрічі Світюха та Микитишин своїми точними ударами взагалі повернули інтригу в гру, зробивши рахунок 3:4. Проте, луганці вдало вистояли в обороні на останніх хвилининах зустрічі та зберегли переможний результат – 4:3.