• 15.05.2024 00:33

Переможці “Шахтаря” — непристойно з “Дніпром-1”

2 Кві 2021, 21:12 ,

“Львів” Безсмертного: минулого туру декласував донеччан — тепер “склав лапки” перед дніпровцями (1:5)

На 19-ій хвилині хорват Марійо Чуже відкрив рахунок після подачі з кутового. Наприкінці 1-го тайму гравця «Львова» Ернеста Антві вилучили за грубий підкат проти Лукаша Тейлора.

Данило Ігнатенко на 58-ій хвилині подвоїв рахунок — після його дальнього удару м’яч залетів у сітку від Олександра Романчука. Через 5 хвилин Ігор Когут зробив рахунок розгромним, завдавши удар із меж штрафного. Ще через 2 хвилини Марійо Чуже оформив дубль після навісу Дубінчака.

Атакувальний футболіст “Львова” Тавареш Алвару на 71-ій хвилині відквитав один м’яч із пенальті, який призначили після перегляду ВАР за гру рукою.

У компенсований час крапку в матчі поставив Ваґнер Ґонсалвеш.

0
Один коментар до “Переможці “Шахтаря” — непристойно з “Дніпром-1””
  1. Матч для глядачів . 6 забитих бальонів не кожен день побачиш.Контри то велика сила,а реалізація контр ще більша.УПЛ поибавляє.