• 19.09.2024 05:03

“Шахтар” крокує далі

10 Сер 2021, 22:25 ,

Донецька команда здобула ще одну перемогу і вийшла до наступного раунду.

На щастя, “Шахтар” без проблем зміг пройти “Ґенк” та пробився до наступного кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів. Вже на 27-ій хвилині матчу донеччани повели в рахунку: Тете продерся правим напівфлангом і прострілив на Траоре, а той влучно пробив повз кіпера.

Наступний гол “гірників” (він же і заключний) стався на 77-ій хвилині – після відскоку порожні ворота вразив Маркос Антоніо. А під завісу матчу бельгійці спромоглися на гол престижу, який після передачі Ндаїшиміє забив Десерс. У підсумку, 2:1 – “Шахтар” вдруге переграв “Ґенк”, пройшовши за сумою 2-ох матчів з рахунком 4:2.

Наступний суперник українців – “Монако”.

“Шахтар” – “Ґенк” – 2:1

Голи: Траоре, 27; Антоніо, 76 – Десерс, 90

“Шахтар”: Трубін, Матвієнко, Вітао, Марлон, Додо, Антоніо, Алан Патрік (Марлос, 67), Майкон (Степаненко, 84), Тете, Педріньйо (Судаков, 37; Коноплянка, 67), Траоре (Сікан, 85)

“Ґенк”: Вандервордт, Артеаґа, Лукумі (Десерс, 68), Куеста, Муньйос, Ґрошовскі (Ейтінґ, 62), Хейн, Торстведт (Ндаїшиміє, 62), Іто (Садік, 82), Онуачу (Пейнтсіл, 82), Бонґонда