• 22.05.2024 01:36

Підвела реалізація

31 Бер 2021, 23:53

Збірна України не змогла обіграти національну команду Казахстану, розписавши 3-тю мирову з рахунком 1:1 поспіль

Збірна України активно розпочала матч, кілька можливостей відзначитись мав Мораєс. На 20-ій хвилині наша команда все таки повела в рахунку: Зінченко продерся центром, віддав передачу Яремчуку, а той обвідним ударом відправив круглого в правий кут – 1:0. Подвоїти перевагу міг Зінченко, також небезпечно здалеку пробивав Малиновський, однак м’яч вперто не хотів залітати у ворота. Таким чином, команди пішли відпочивати за мінімальної переваги “жовто-блакитних”.

Попри те, що другий тайм розпочався за територіальної переваги української команди, гол забили гості. Мужиков отримав передачу від Нурґалієва і чудовим ударом пробив повз Турбіна – 1:1. Надалі збірна Казахстану засіла в глуху оборону, яку підопічні Шевченка без проблем проходили, але в завершальній стадії нашу команду підводила реалізація. В підсумку, 1:1 – Україна знову втрачає перемогу, ведучи в рахунку проти відверто слабкішого колективу.

Україна – Казахстан – 1:1

Голи: Яремчук, 20 – Мужиков, 59

Україна: Трубін, Михайличенко, Кривцов, Матвієнко, Караваєв (Тимчик, 87), Сидорчук (Марлос, 67), Зінченко, Шапаренко (Довбик, 81), Малиновський, Мораєс (Зубков, 67), Яремчук

Казахстан: Покатілов, Досмаґамбетов (Бистров, 46), Аліп, Малий, Марочкін, Нурґалієв (Тунґишбаєв, 87), Мужиков, Таґиберґен (Оразов, 46), Абікен (Вороґовскій, 46), Валіулін, Аймбетов (Карімов, 60)

Попередження: Зінченко, 87; Марлос, 90 – Аліп, 6; Абікен, 36; Мужиков, 43; Вороґовскій, 62; Карімов, 69; Покатілов, 90