• 15.05.2024 17:25

Вольова перемога “Шахтаря” у Бельгії

3 Сер 2021, 22:56 ,

Донецька команда здобула непросту звитягу на полі суперника.

На щастя, новий наставник “Шахтаря” Роберто Де Дзербі дебютував у Лізі Чемпіонів з перемоги, нехай поки лише у кваліфікації. Хоча, першими в матчі забили саме футболісти “Ґенка” – на 39-ій хвилині відзначився височенний Онуачу.

Проте, “гірники” не знітилися. Вже по перерві Тете вдало реалізував пенальті, яке заробив Педріньйо. А на 81-ій хвилині Алан Патрік замкнув передачу від Ісмаїлі та вивів свою команду вперед. У підсумку, 2:1 – вольова перемога української команди, яка перед матчем-відповіддю має хороші шанси на прохід далі.

“Генк” – “Шахтар” – 1:2

Голи: Онуачу, 39 – Тете, 63, з пен., Алан Патрік, 81

“Генк”: Вандервордт, Артеаґа, Лукумі, Мухіид Садік, Муньос, Грошовскі (Ейтінґ, 83), Хейнен, Ндаїшімі (Торстведт, 67), Бонгонда, Іто, Онуачу (Десерс, 82)

Шахтар”: Трубін, Доду, Марлон, Витао, Матвієнко (Ісмаїлі, 64), Маркос Антоніо (Степаненко, 73), Майкон, Тете (Марлос, 64), Педріньйо, Соломон (Алан Патрік, 46), Траоре (Дентіньйо, 86)