• 28.04.2024 13:40

Фантастичний Насібов проривається до фіналу

3 Сер 2021, 12:41

На останніх секундах вирвав перемогу у єгиптянина.

У ваговій категорії до 67 кг Павріз в 1/8 фіналу доволі впевнено розібрався з данійцем Фредріком Б’єргусом – 5:1.

Його суперником у чвертьфіналі став Артьом Сурков з РОКу. У першому періоді судді віддали бал Суркову. Але у другій половині Насібов зрівняв рахунок і отримав перевагу. Тож за нічийного рахунку 1:1 перемогу здобув українець і пройшов до півфіналу.

У півфіналі його суперником був Могамед Ельсаєд з Єгипту. Спочатку суперник вийшов вперед 5:0. Парвіз, здавалося, скоротив рахунок, але спочатку йому дали 3 бали, але після перегляду відеозапису, анулювали. Потім єгиптянину дали ще один бал, а нашого борця поставили у партер, хоч він був і активнішим за суперника. Але Насібов не здався, провів вдалу дію – 4:6. А за кілька секунд до кінця вирвав перемогу – 7:6.

Фінал відбудеться завтра після 13.30 за Києвом. Суперником нашого борця буде Могамедреза Ґераеї з Ірану.