• 18.05.2024 09:16

“Десна” дотиснула “Маріуполь”

1 Сер 2021, 19:00 ,

Чернігівська команда змогла відігратися та вирвала перемогу на останніх хвилинах.

До перерви “Маріуполь” та “Десна” голів хоч і не забивали, зате цікавого теж вистачало. На 35-ій хвилині хавбек господарів Кащук отримав 2-ий гірчичник, зігравши не за правилами проти суперника. Відтак, “приазовці” залишилися вдесятьох.

Незважаючи на гру в меншості, 1-ми забили саме підопічні Остапа Маркевича – на 65-ій хвилині відзначився Кулаков. Однак “сіверяни” зуміли відповісти дуже швидко, адже вже за мить Будківський скористався своєю нагодою і відновив паритет.

Здавалося, гра закінчиться нічийним результатом, але Безбородько був проти. Вже у компенсований час нападник “Десни” вдало розпорядився своїм моментом, принісши своїй команді перемогу – 2:1.