• 18.10.2024 14:28

Непростий матч “Шахтаря” у Львові

30 Лип 2021, 20:57 ,

Гірники” лише у другій половині другого тайму змогли дотиснути “левів”.

Матч розпочався з атаки “Львова” – Ернест пробив з-за меж штрафного поруч зі стійкою Далі ініціатива повністю перейшла до донеччан. Вони створювали, але назвати це 100-відсотковими нагодами складно. Мали напівмоменти Траоре, Алан Патрік і Тете, але скористатися ними сповна не зуміли.

Другий тайм знову розпочався з атаки “Львова”, і цього разу Трубін змушений був вступити у гру після удару Шини. Далі знову атакував “Шахтар”, але забити зміг аж на 73-й хвилині, Марлос, який вийшов незадовго до цього на заміну, навісис на дальню стійку, а Траоре переправив м’яч у сітку. Згодом спрацював ще один Джокер Де Дзербі. На 85-й хвилині Дентіньйо фактично своїм першим дотиком у матчі замкнув простріл Ісмаїлі – 0:2.

А довершив справу Педріньйо вже у компенсований арбітром час – 0:3.