• 19.05.2024 16:25

“Ворскла” покидає Лігу Конференцій

Полтавська команда знову втратила перемогу на останніх хвилинах матчу.

Підопічні Юрія Максимова припиняють свій єврокубковий шлях, програвши у додатковому часі фінському колективу “КуПС”. Хоча, полтавці вели в рахунку значну частину матчу, прямо до компенсованого часу.

На жаль, “Ворскла” припустилася такої ж помилки, як і в 1-му матчі, пропустивши під завісу зустрічі. На 93-ій хвилині Нісіла зумів зрівняти рахунок і перевів гру в додатковий час.

Згодом полтавці зіткнулися ще з одною проблемою – Кушніренко зіграв не за правилами і побачив перед собою червоне світло. Як наслідок, гості змогли дотиснути українську команду, яка грала в меншості та, забивши на 111-ій хвилині, вибили “Ворсклу” з турніру – 1:2.