• 21.09.2024 02:59

Гольова перестрілка у Полтаві

26 Лип 2021, 21:31 ,

“Ворскла” та “Дніпро-1” розписали результативну нічию.

Єдиний понеділковий матч 1-го туру Української Прем’єр-ліги потішив уболівальників результативністю. Вже на 7-ій хвилині Степанюк вивів “Ворсклу” вперед, і на цьому команди заспокоїлися. Однак, як виявилося, не надовго і це був тільки початок своєрідною гольової феєрії.

По перерві гості, граючи вже в меншості після вилучення Логінова, змогли відновити паритет – з передачі Чуже забив Довбик. Втім, дніпровська команда раділа не довго, адже вже за декілька хвилин Сваток відзначився автоголом і підопічні Юрія Максимова знову повели в рахунку.

І тут в гру знову увімкнувся той таки Довбик, який на 72-ій хвилині вдруге зрівняв рахунок. Відтак, цей гол допоміг команді Іґора Йовічевіча здобути непростий заліковий бал – 2:2.