• 02.05.2024 21:31

Збірна Швейцарії сенсаційно проходить у чвертьфінал

29 Чер 2021, 0:50

Переможця поєдинку 1/8 фіналу Євро-2020 визначила серія післяматчевих пенальті.

Сенсаційно на 15-ій хвилині рахунок у матчі відкрили швейцарці: Сеферовіч після подачі головою відправив м’яча у ворота.

У другій половині гри збірна Швецарці мала реальний шанс подвоїти перевагу, але Родрігес не реалізував пенальті. Одразу через дві хвилини після моменту Бензема зрівняв рахунок, і ще через дві оформив дубль і вивів команду вперед.

На 75-їй забив Поґба блискучим ударом з дальної відстані. Вважалось, що швейцарці остаточно втратили шанс бодай на гол, але на 81-їй хвилині Сеферовіч також оформив дубль, а на 90-їй Гаврановіч сенсаційно зрівняв рахунок, перевівши гру в овертайм, де команди голами не відзначились. У першій серії післяматчевих пенальті на Євро-2020 точнішою, на диво, виявилась збірна Швейцарії – 4:5!

Голи: Бензема, 57, 59; Поґба, 75 – Сеферовіч, 15, 81; Ґаврановіч, 90