• 04.07.2022 09:09

Правила Об’єднаного чемпіонату

  • Домівка
  • Правила Об’єднаного чемпіонату

Ось уже 16 років газета “Спортивка” проводить чемпіонат серед уболівальників-прогнозистів. Цього разу пропонуємо Вам взяти участь в Об’єднаному чемпіонаті. На сайті Ви прогнозуєте ігри Ліги чемпіонів, а в газеті – найцікавіші матчі вікенду у національних чемпіонатах. Для цього навіть не потрібно купувати газету (хоч це ніколи не зашкодить), свої прогнози Ви можете залишати на сайті у відповідному розділі, на нашій сторінці у Facebook чи присилати електронною поштою на адресу sportyvka@bigmir.net.

Для участі в Об’єднаному чемпіонаті Вам потрібно зареєструватися у відповідному розділі (до 20:00 17 вересня), щоб сполучити ім’я користувача на сайті з ім’ям та прізвищем, під яким ви граєте у чемпіонаті “Спортивки” серед прогнозистів. Таким чином Ви братимите участь відразу у чотирьох заліках – чемпіонаті і кубку “Спортивки” в газеті, у Лізі чемпіонів на сайті, і нарешті в Об’єднаному чемпіонаті. Для кожного заліку передбачено свої призи.

Правила чемпіонату і кубку “Спортивки” серед уболівальників-прогнозистів тут.

Правила Ліги чемпіонів та інших прогнозів на сайті тут.

До заліку об’єднаного чемпіонату йдуть бали з чемпіонату “Спортивки” серед прогнозистів (12 турів) і бали, які учасник набирає, прогнозуючи матчі Ліги чемпіонів на сайті (тільки груповий етап – 6 турів). Зверніть увагу, що нарахування балів у чемпіонаті “Спортивки” серед прогнозистів і у Лізі чемпіонів на сайті суттєво відрізняються. Переможець об’єднаного чемпіонату отримає спортивний костюм, призери – спортивний рюкзак.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*