• 06.10.2024 11:27

Трофей для Кривцова: «Інтер» Маямі виграв «регулярку» МЛС

Команда українця тріумфувала у регулярній частині сезону.

3-го жовтня відбувся матч регулярного сезону МЛС, у якому «Коламбус Крю» приймав «Інтер» Маямі (2:3).

Перемогу з рахунком 3:2 у матчі здобули гості, у складі яких дублем у першому таймі відзначився Ліонель Месі, ще 1 гол на рахунку Луїса Суареса.

Український захисник «Інтера» Сергій Кривцов розпочав гру на лаві для запасних та вийшов на поле на 76-й хвилині гри. Востаннє у стартовому складі Сергій виходив 19-го вересня у матчі проти «Атланти Юнайтед» (2:2).

Завдяки цій перемозі «Інтер» Маямі став переможцем регулярного чемпіонату східної конференції МЛС. Команда випереджає 2-й «Коламбус Крю» на 11 очок у турнірній таблиці, маючи на 1 матч більше. До завершення регулярного сезону «Коламбусу» залишилося зіграти 3 матчі, що не дозволить їм випередити «Інтер» Маямі.