• 19.09.2024 19:43

Українське дербі в АПЛ: феєричний камбек у матчі Забарного проти Миколенка

«Вишні» на виїзді вирвали перемогу над «ірисками».

Цієї суботи на Туманному Альбіоні відбулося українське дербі. «Евертон» Віталія Миколенка у матчі англійської прем’єр-ліги приймав «Борнмут» Іллі Забарного. Обидва наші земляки розпочали гру з перших хвилин і, забігаючи вперед, були присутні на полі до самого фінального свистка.

У 1-му таймі поєдинку було сухо. А ось по перерві активізувалися «іриски», які відвантажили гостям 2 м’ячі. На 50-ій хвилині лік голам відкрив Кін, а вже за 7 хвилин перевага господарів стала подвійною після точного удару від Калверта-Льюїна.

Хай там як, «вишні» здаватися не планували. На 87-ій хвилині Семеніо своїм голом скоротив відставання. Вже у компенсований час, на 1-ій компенсованій хвилині, Кук забив головою та відновив паритет. Ба більше, на 6-ій додатковій хвилині Сіністера забив 3-ій гол гостей та приніс «Борнмуту» перемогу після неймовірного камбека – 3:2.

0
Один коментар до “Українське дербі в АПЛ: феєричний камбек у матчі Забарного проти Миколенка”