• 20.09.2024 09:52

Юрій ВЕРНИДУБ: «Не пощастило»

Ми дві гри програли: і вдома 1:2, і тут 0:1. Трошки сумно. Але я маю визнати, що «Вікторія» – хороша, міцна команда, яка має непоганий європейський досвід. Ми тільки починаємо цей шлях, тому нам було трошки важче. Але за грою ми ненабагато поступались цьому супернику. Єдине – ці помилки, у першій грі два м’ячі… Тут також у 1-му таймі знову непогана гра, рівна гра. У нас були моменти, у них теж. Та й у другому таймі грали дві рівні команди. Єдине – «Вікторії» пощастило трохи більше, а нам не пощастило. Будемо набиратись досвіду та рухатись далі. Чому не вдалось зламати хід поєдинку за рівної гри? Бо не забили. Якби ми забили у 1-му таймі, то був би трошки інший малюнок. Нам би вже на руку це було, десь могли б трошки закритись та ловити суперника на тому, що ми краще за все вміємо – на наших контратаках. Не забили й у другому таймі, також момент був непоганий. І одразу йде відповідь: передача на дальню – і нам забивають. Думаю, це зіграло велику роль. Потім вже хлопці хотіли, але ми не змогли. Хлопці, які вийшли на заміну, не підсилили – давайте чесно це казати. Хотілося б підсилення, але його не було.

Юрій ВЕРНИДУБ (головний тренер «Кривбаса»)