• 20.09.2024 17:29

Золото для України: Хижняк – олімпійський чемпіон з боксу

8 Сер 2024, 0:38 ,

Наш співвітчизник завоював золоту медаль.

Українець Олександр Хижняк здобув золото на Олімпіаді з боксу у ваговій категорії до 80 кг.

Хижняк здобув перемогу над Нурбеком Оралбаєм з Казахстану роздільним рішенням – 3:2.

Це була друга зустріч боксерів. У лютому 2023-го року Хижняк завдав поразки казахстанцю на турнірі в Угорщині.

У 1/8 фіналу Олександр здолав уродженця України Філіпа Акілова, який виступає за Угорщину, у чвертьфіналі переміг бразильця Вандерлі Перейру, а в 1/2 фіналу виграв у дворазового олімпійського чемпіона з Куби Арлена Лопеса.

На Іграх-2020 в Токіо Хижняк здобув срібло. У фіналі він програв бразильцю Еберту Консейсау технічним нокаутом в останньому 3-му ранді, хоча в перших двох усі судді віддали перевагу українцю.

0
2 коментар до “Золото для України: Хижняк – олімпійський чемпіон з боксу”
  1. Я, захоплююся нашим тренером, Сосновським, скільки Олімпійських Чемпіонів,він ВИХОВАВ,а перший чемпіон , був з Лівандовки- Руслан Забранський!!!