• 06.10.2024 17:33

Розгромна перемога «Жирони»: із дублем Довбика, але без Циганкова

Найбільш українська команда ла ліги знову перемогла.

«Жирона» приймала «Алавес» у матчі чергового туру чемпіонату Іспанії з футболу. Український форвард Артем Довбик вийшов у стартовому складі господарів і провів на полі всі 90 хвилин, натомість вінґер Віктор Циганков не потрапив до заявки через травму.

На 23-й хвилині зустрічі наш Довбик відкрив рахунок, вдало зігравши на добиванні головою. Наприкінці 1-го тайму каталонська команда подвоїла свою перевагу – голом відзначився правий вінґер Порту.

Вже по перерві, на 59-й хвилині, «Жирона» отримала право на пробиття пенальті. До м’яча підійшов Довбик, який точним ударом по центру забив свій 10-й гол цього сезону, оформив дубль та водночас поставив у матчі крапку – перемога 3:0.

Завдяки цій звитязі «Жирона» обійшла в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії «Реал» та повернулася на 1-ше місце.

0
Один коментар до “Розгромна перемога «Жирони»: із дублем Довбика, але без Циганкова”