• 21.09.2024 22:42

Наші в АПЛ: невдачі команд Зінченка, Забарного та Миколенка

Колективи, у яких грають українці, зазнали своєрідних невдач.

Сьогодні, 26-го серпня, «Борнмут» нашого Іллі Забарного приймав «Тотнем» у матчі 3-го туру чемпіонату Англії. Наш співвітчизник з’явився у стартовому складі та провів на полі всі 90 хвилин, проте не зумів запобігти поразці «вишень» – 0:2 на користь гостей з Лондона.

У той же час «Евертон» у рідних стінах поступився «Вулвергемптону» з рахунком 0:1, пропустивши наприкінці зустрічі. Український захисник «ірисок» Віталій Миколенко на поле в цій грі на вийшов, просидівши весь поєдинок на лаві запасних.

«Арсенал» Олександра Зінченка хоч і не програв, але, враховуючи його амбіції, теж зазнав невдачі – нічия з «Фулемом» (2:2). Сам Сашко з’явився на полі з-під заміни на 56-й хвилині, однак допомогти своїй команді перемогли не зумів.

Натомість український півзахисник «Брентфорда» Єгор Ярмолюк вчергове провів у числі запасних увесь поєдинок команди проти «Кристал Пелас», який завершився нічиєю з результатом 1:1.