• 20.09.2024 01:14

«Рух» проти «Прикарпаття»: львів’яни – сильніші

Львів’яни здобули переконливу перемогу над гостями з Івано-Франківська.

«Рух» зіграв свій 2-й спаринг протягом сьогоднішнього дня, зустрівшись з «Прикарпаттям».

У 1-му таймі команди змагалися, хто заб’є красивіший гол. На 8-й хвилині чудовим ударом зі штрафного відзначився Соломон, а вже за 6 хвилин на його влучний удар своїм ефектним дальнім прострілом відповів Геник.

Хай там як, найгарніший м’яч забив, мабуть, Притула. На 35-й хвилині Остап наважився на підступний удар з флангу приблизно зі 40-ка метрів, яким застав воротаря зненацька – неймовірний гол зі штрафного від хавбека.

І навіть на цьому «рухівці» не зупинилися. На 37-й хвилині Кітела, відзначившись своїм влучним ударом головою, збільшив перевагу команди, чим здобув для львів’ян комфортну перевагу ще до перерви.

А ось по перерві, на відміну від минулої половини гри, команди були вже, делікатно кажучи, не настільки результативними. За заключні 45 хвилин поєдинку «Рух» та «Прикарпаття» не забили жодного м’яча, тож результат 1-го тайму став підсумковим – 3:1 на користь львів’ян.

Нагадаємо, що в 1-му матчі ігрового дня підопічні Віталія Пономарьова зіграли внічию з «Епіцентром».