• 20.09.2024 11:35

“Шахтар” нарешті переміг

1 Тра 2021, 18:58 ,

Донецький “Шахтар” обіграв “Дніпро-1” – 2:1

Програвши чемпіонські перегони та зокрема 2 останні поєдинки, “гірники” прагнули реабітілуватися перед власними вболівальниками у грі з “Дніпром-1”. У цьому їм допоміг молодий опорник дніпровців Батагов, який двічі результативно помилився.

На 24-ій хвилині Арсеній необачно розпорядився м’ячем, внаслідок чого Дентінью влучним ударом відкрив рахунок. А вже під завісу 1-го тайму 19-річний хавбек, необережно віддавши на кіпера, вивів того таки Дентінью віч-на-віч, той викотив м’яча на Тете, який забив у порожні ворота.

По перерві “Шахтар” атакував менш активно. У дніпровців теж мало виходило попереду, проте саме вони забили єдиний гол в 2-му таймі. Сталося це вже в компенсований час, коли гол-престижу на свій рахунок записав Хобленко. У підсумку, 2:1 – поки ще підопічні Каштру здобули перемогу.